Utbildade tränare - Svenska Bordtennisförbundet
Hoppa till sidans innehåll

Utbildade tränare


Certifierade enligt den nya utbildningsstrukturen

Nivå 1


Blekinge
Hans Thalin, Lyckeby BTK (2014)

Bohuslän Dalsland
Andreas Johansson, (maj 2012)
Cecilia Erlandsson, Varekils IF (okt 2012)
Jenny Erlandsson, Varekils IF (okt 2012)
Patrik Arveus, Varekils IF (dec 2012)
Emelie Jansson, (dec 2012)
Evelina Samuelsson, Varekils IF (jan 2013)
Monica Erlandsson, Varekils IF (jan 2013)
Ramon Johansson, Varekils IF (maj 2013)
Fredrik Pilfors, Varekils IF (Feb 2014)
Emelie Johansson, Varekils IF (april 2014)

Dalarna
Fredrik Bergvall, Borlänge BTK (maj 2012)
Fredrik Larsson, Ovansiljans BTK (okt 2012)

Gotland
Ida Edlund, Levide (oktober 2014)

Göteborg
Johan Rohman, Torslanda IK (dec 2013)

Halland
Fredrik Berner, Halmstad BTK (2013)

Hälsingland
Peter Blomqvist, Söderhamns UIF

Nordöstra Svealand
Jakob Hjelmer, Sunnersta AIF (2015)
Jakob Jonsson-Åberg, Sunnersta AIF (2015)
Viktor Åhlander, Sunnersta AIF (2015)
Julius Sandgren, Uppsala BTK (2015)
Emma Persson, Uppsala BTK (2014)
Gustaf Holmberg, Vassunda IF (2015)
Herman Hansson, Vassunda IF (2015)

Skåne
Benny Nillsson, KFUM Kristianstad (sept 2011)
Anders Holm (maj 2013)
Stefan Karlsson, Eslöv AI (juni 2013)
Peter Andersson, Eslövs AI (nov 2014)
Mattias Andersson, Eslövs AI (nov 2014)
Rebecka Åkesson, Eslövs AI (nov 2014)
Jessica Johnsson, Eslövs AI (nov 2014)
Alexander Albaek, Eslövs AI (nov 2014)
Viktor Fredriksson, Eslövs AI (nov 2014)
Sebastian Karlsson, Eslövs AI (nov 2014)


Småland
Nicklas Gustafsson, Kalmar BTK (november 2011)
Maja Stenviken (juni 2013)

Stockholm
Daniel Gawin, Hammarby IF BTF (november 2011)
Adam Wuilmart, Hammarby IF BTF (november 2011)
Johan Rosenberg, Ängby SK (november 2011)
Simon Linderoth, Ängby SK (december 2011)
Per Rosin, Tyresö BTK (maj 2012)
Peter Alvå, IFK Österåkers BTK
Ulf Drakenberg, VIK 47 (2015)
David Alvå, IFK Österåkers BTK (mars 2016)

Södermanland



Västergötland
Niklas Andersson, Alingsås PP (nov 2012)
Anders Ersson, Lidan BTK (nov 2012)
Daniel Svensson, Borgstena IF (mars 2013)
Thomas Svensson, Borgstena IF (mars 2013)
Karin Gill, Mariestads BTK (Sept 2013)
Alice Skårbratt, Råda Hindås BTK (april 2014)

SBTF
Mats Hedin
Bengt Johansson
Annika Orsvall
Birthe Ingves
Fang Zhang



Nivå 2
 
Dalarna
Fredrik Larsson, Ovansiljan BTK (jan 2014)


Halland
Magnus Mallander, Halmstad BTK (jan 2016)

Hälsingland
Peter Blomqvist, Söderhamns UIF

Nordöstra Svealand
Julius Sandgren, Uppsala BTK, (2016)

Skåne
Björklund Christian, Tomelilla AIS (april 2012)
Angelica Rasmusson, Tomelilla AIS (nov 2013)

Stockholm
Per Rosin, Tibble Kungsängens BTK (2014)
Bengt Johansson, Boo KFUM (2015)
Peter Alvå, IFK Österåkers BTK (maj 2015)

Södermanland

Julian Munteanu, Nyköpings BTK (aug 2013)


Göteborg
Pierre Papponaud, IF Ifo

 

Genomgången utbildning enligt gamla utbildningsstrukturen

Steg 2

Blekinge (uppd 4/7 -05)
Joakim Ekewald, Carlshamns BTK
Henrik Karlsson, Kättilsmåla BTK
Henrik Karlsson, Lyckeby BTK
Dick Nilsson, Sölvesborgs BTK
Jörgen Nilsson, Kättilsmåla BTK
Per-Erik Olsson, Lyckeby BTK
Kenneth Roth, Kyrkhults BTK
Mikael Svensson, Carlshamns BTK
Yngve Bengtsson, Olofströms BTK
Stig Lindquist, Lyckeby BTK
Johan Alexandersson, Jämjö BTK
Per Eriksson Kättilsmåla BTK


Bohuslän-Dal (uppd 13/3 -07)

Olle Karlsson, Ed
Lena Lindstedt, Ärtemarks IF
Krister Andersson, Uddevalla BTK
Göran Pettersson, Skärhamns BTK
Jonny Lennartsson, Uddevalla BTK
Erland Josefsson, Svanesunds GIF


Dalarna (uppd 2/4-07)

Fredrik Larsson, Ovansiljans BTK
Sigvard Johansson, Jägarnäs-Ludvika BTK
Leif Stjerna, Jägarnäs-Ludvika BTK
Fredrik Bergqvist, IK Juno


Gotland (2010)

Bo Fagerström, Stenkumla BTK
Lasse Wahnström, Levide IF
Sten Pettersson, VIF Gute
Jonas Hederstedt, Levide IF
Pia Hederstedt, Levide IF
Bo Ekman, Klintehamns IK
Ronny Larsson, Klintehamns IK

 

Gästrikland (2010)

Christian Lundquist, Valbo AIF

 

Göteborg

Erik Sjösten, Askims BTK
Jonas Berg, Askims BTK
Niklas Granung, Askims BTK
Martin Thorin, Bohus IF
Robert Boja, Tollereds IF
Albin Johansson, Partille PK
Patrik Bergström, Askims BTK
Bo Göran Ek, BTK Warta
Niklas Karlsson, Askims BTK
Torbjörn Karlsson, BTK Warta
Anders Jernberg, Askims BTK
Mikael Larsson, Askims BTK
Marlow Brochlin, Romelanda UF
Tomas Lööf, Onsala BTK
Ingvar Grahn, Partille PK / Tollereds IF
Fredrik Norling, Askims BTK

 

Halland

Henrik Haegerström, Falkenbergs BTK
Jan-Erik Eriksson, Våxtorps BoIS
Magnus Andersson, BTK 72
Roland Svensson, BTK 72
Jan Nilsson, Våxtorps BoIS
Mats Persson, Lerkils IF
Andreas Larsson, Halmstad BTK
Henrik Ramberg, Onsala BTK
Fredrik Ramberg, Onsala BTK
Olof Öborn, Varbergs BTK
Mattias Johansson, Skedala BTK
Folke Johansson, Tvååkers BTK
Anders Snygg, Våxtorps BoIS och BTK Ratic
Andreas Bergander, Onsala BTK


Hälsingland

Matilda Nilsson, Söderhamns UIF
Julia Allansson, Söderhamns UIF
Helena Nyström, Söderhamns UIF
Peter Blomqvist Söderhamns UIF

Jämtland/Härjedalen

Lars Wahlström, Häggenås SK
Ingela Landsten, Häggenås SK
Emil Eriksson, Föllinge IK
Filip Wiberg, Föllinge IK
Christian Andersson, Östersunds GIF
Roger Salomonsson, Östersunds GIF

 

Medelpad (2010)

Ekedahl, Andre, BTK Nivren
Filipsson, Elina,  PK Sundvall
Gebart, Michael, MittPingis BTK
Höglund, Karl-Oskar, Hassels IF
Ledin, Per, Timrå AIF 
Morin, Johan, BTK Nivren
Nordberg, Jimmy, Hassels IF
Rosen, Pontus, BTK Nivren 

 

Norrbotten (2010)

Anders Nordström, Kebne
Johny Lantto, BTK Norrskenet
Göran Mörtlund, BTK Norrskenet

 

Skåne (2010)

Rino Beganovic, Bosanska Krajina
Anders Nilsson, Ängalags BTK
Mats Lundström, Skurups BTK
Conny Nilsson, Verums GoIF
Håkan Trägårdh, Bjuvs BTK
Anders Tillgren, Limhamns BTK
Krupi´c Alan, Söderkulla IK
Ola Stenquist, Anderslövs BTK
Kalman Barta, Söderkulla IK
Sven-Åke Larsson, Ljunghusen MoIF
Mattias Norlén, KFUM Kristianstad
Lars Falk, BTK Rekord
Therese Yjord, BTK Scania
Elisabeth Johnsson, BTK Scania
Mikael Selmquist, Höganäs BTK
Kristoffer Husbjörk, BTK Rekord
David Jensen, BTK Rekord
Lena Malmsten, BTK Rekord
Tommy Helgesson, Åstorps BTK
Göran Persson, Degeberga GoIF
Robin Ahlandsberg, Kvarnby BTK
Mattias Olsson, Kvarnby BTK
Mattias Borgström, Kvarnby BTK
Hew Jun Sing, Kvarnby BTK
Martin Rylander, Kvarnby BTK
Henrik Sjöbeck, BTK Rekord
Minh Voung Pham, BTK Rekord
Anders Henriksson, IFK Lund
Jenny Sten, Ljunghusen MIF
Mikael Latorre, PK Waldners vänner
Kim Nilsson, Ängalags BTK

 

Småland (2010)

Roger Johansson, Lessebo BTK
Emil Wetterling, Lessebo BTK
Detlef Lenz, Lessebo BTK
Åke Karlsson, Kalmar BTK
Viktor Svensson, Vetlanda BTK
Samuel Johansson, Kalmar BTK
Tommy Håkansson, Arsenal BTK Nybro
Sven Johansson, Lessebo BTK
Tommy Gustavsson, Oskarshamns BTK
John Gustavsson, Tålebo BTK
Emmy Blomquist, Långemåla BTK
Elzbieka Blom, Långemåla BTK
Mateusz Badula, Långemåla BTK
Stig-Olof Holm, Långemåla BTK
Andre Egnell, Oskarshamns BTK
Herman Fridhed, Oskarshamns BTK
Emma Byrmo, Tabergs BTK
Simon Cajfeldt Tabergs BTK
Morgan Sidenbäck, Oskarshamns BTK
Klas- Peter Ljunggren, Vetlanda
Ralph Corin, Vetlanda
Björn Svensson, Vetlanda

 

Stockholm

Patrik Björstrand, Solna BTK
Per Sigrell, Tullinge Triangelpojkars BTK
Jesper Nordenskjöld, Solna BTK
Matthias Nilsson, Tyresö BTK
Charlie Sjöblom, Tyresö BTK
Paulo Wiklund, Solna BTK
Erik Andersson, Boo KFUM
Daniel Cedergren, Tyresö BTK
Lars Eriksson, VIK -47
Nils Adner, Segeltorps BTK
Marcus Andersson, Nynäshamns BTK
Erik Bergius, Spånga TBK
Johnny Eriksson, IFAH
Thomas Rockmyr, Ormsta BTK
Torbjörn Sundberg, Enskede BoPS
Rickard Tornblad, Spånga TBK
Johan Nyström, Boo KFUM
Staffan Johansson, IFAH
Niclas Andersson, Ormsta BTK
Igor Solopov, Segeltorps BTK
Andreas Hedlund, Spårvägens BTK
Mika Hasmats, Tyresö BTK

 

Södermanland

Jonas Nilsson, Södertälje BTK
Egon Söderberg, Eskilstuna BTK
Radivoj Veselinovic, Eskilstuna BTK
Mikael Eng, Vrena IF
Angelica Eng, Vrena IF
Johanna Eklund, Strängnäs BTK
Fatima Bogdanic, Kfuk-Kfum:s BT Katrineholm
Magnus Oxelmark, Södertälje PS
Åke Karlsson, Härad IF
Jonny Järvebro, Eskilstuna BTK
Joakim Lindström, Eskilstuna BTK
Christer Norman, Järna SK

 

Uppland (2010)

Jonny Andersson, Skyttorps IF
Paulina Nilsson-Passos, Skyttorps IF
Jonna Eriksson, Skyttorps IF
Bengt Westerlund, SK Iron
Henrik Holtz, Årsta BTK
Hans Cederberg, Bålsta BTK
Fredrik Engelmark
Morgan Karlsson, Knutby IF
Jan Pettersson, Stratos Enköping BTK
Pontus Pettersson, Morgongåva SK
Viktor Pettersson, Sunnersta AIF
Magnus Pålsson
Nora Khidir
Annette Carlsson Bälinge IF

 

Värmland

Simon Aspenberg, Carlstads BTK
David Lundeteg, Carlstads BTK
Lars-Åke Andersson, IFK Ölme

Västerbotten (uppd 13/3-07)

Jan Nordahl, Skellefteå AIK
Pär Lövgrund, Skellefteå AIK
Anton Holmlund, Skellefteå AIK
Thomas Bergdahl, Umedalens IF
Simon Gruffman, Tegs BTK
Tobias Johansson, Tegs BTK
Oskar Anderssno, Tegs BTK
Madeleine Persson, Tegs BTK
Jan Johansson, Öråns SK
Per Olov Rönnqvist, Skellefteå AIK BTF
Jonathan Eriksson, Skellefteå AIK BTF
Stefan Wallin, Storumans IK
Andreas Bäckman, Tegs BTK
Britt-Marie Bölenius, Sandåkerns SK

 

Västergötland (2010)

Michael Drotz, Sandareds BTK
Evgeny Krakov, Mariedals IK
Marcus Christiansson, Kinna BTK
Linnéa Larsson, Ulricehamns IF
Frederic Alonzo, Sandareds BTK
Kenth Selmosson, Götene Tor BTK
Per Andersson, Götene Tor BTK
Pelle Skoog, IF Tivo
Mikael Johansson, Töreboda BTK
Jan Mankovitz, Hörnebo SK
Pia Hagström, Ulricehamns IF
Birgitta Olsson, Trollhättans BTK
Tony Enocksson, Hörnebo SK
Henrik Johansson, Larvs FK
Ronny Ferm, Karlsborgs BTK
Dag Johansson, IFK Lidköping


Västmanland (2010)

Per-Ivar Aakeröy, Hallstahammars BTK
Per Vide'n, Halllstahammars BTK
Johan Jansson, Hallstahammars BTK
Christer Bengtsson, Hallstahammars BTK
Christopher Forsberg, Västerås BTK

 

Ångermanland

-

 

Örebro Län (uppd 17/4-07)

Helena Pettersson, BTK Safir
Petra Klinteryd, BTK Safir
Janola Nanberg, BTK Safir
Jörgen Knutsson, Östansjö IF
Guy Larsson, IK Sturehov

 

Östergötland

Robert Hellqvist, Västers BTK
Kalle Pettersson, Norrköpings UPK
Åke Johansson, Västers BTK
Stefan Ring, Linköpings PK
Linda Almgren, Linghem
Lars-Gunnar Olsson, Linköpings PK
Stefan Sjökvist, Linköping
Rolf Wasén, Linköping
Elisabet Avramovic, Mjölby
Bo Freyschuss, Mjölby
Ola Weistrand, Motala
Rose-Marie Larsson, Norrköping

 

Steg 3, aktiva

Blekinge (uppd 24/8 -05)

Mats Johansson, Jämjö BTK
Per Gralvik, Lyckeby BTK
Peter Haglund, Lyckeby BTK
Krister Holmqvist, Ronneby BTK
Jens Karlsson, Lyckeby BTK
Hans Thalin, Lyckeby BTK
Tomas Pärlklo, SK Frigg
Ingemar Söderberg, Mörrums BTK

 

Bohuslän-Dal  (uppd 13/3 -07)

Mattias Berntsson, Svanesund
Göran Olausson, Bengtsfors
Kenth-Eric Gustavsson, Ärtemarks IF

 

Dalarna (uppd 2/4 -07)

Magnus Berglund, IK Juno
Fredrik Bergvall, Borlänge BTK
Sven-Inge Grönqvist, IK Juno
Olof Herko, Ovansiljans BTK

 

Gotland (2010) 

Ola Granlund, VIF Gute
Gunnar Bäck, VIF Gute

 

Gästrikland (2010)

Christian Hallberg, Valbo AIF


Göteborg (uppd 15/8 -07)

Susanne Rappman, Lindome BTK
Charlotta Larsson, BTK Linné
Rikard Johansson, Partille PK
Wang Wenjie, Askims BTK
Samuel Norling, Askims BTK
Claes-Göran Thoresson, Partille PK
Ingrid Bogren, BTK Linné
Johan Lindh, Kungälvs BTK
Roger Edeflod, Lindome BTK
Lars Vikström, BTK Warta
Sven Åke Lans, Rudalens IF
Anders Hjälmered, Askims BTK
Mikael Hansen, Kungälvs BTK


Halland (uppd 15/8 -07)

Magnus Pettersson, Falkenbergs BTK
Anders Billström, Halmstad BTK
Henrik Ramberg, Onsala BTK
Joakim Andersson, Falkenbergs BTK
Christer Änghede, Onsala BTK
Jennie Lindström, BTK Serve
Per-Inge Johansson, Falkenbergs BTK
Roger Orwén, Våxtorps BoIS
Anders Johansson, BTK Serve
Fredrik Asklund, Onsala BTK
Allan Dahlgren, Falkenbergs BTK


Hälsingland

Kjell Örnberg, IK Kometen
Mats Olsson, Söderhamns UIF
Peter Blomquist, Söderhamns UIF


Jämtland/Härjedalen (uppd 15/8 -07)

Anna-Carin Larsson, TEAM Jämtland
Dennis Liljeberg, TEAM Jämtland
Lars-Göran Norman, Östersunds GIF


Medelpad (2010)

Bengt Allberg, Sundsvall
Göran Jansson, Delta BTK
Urban Jansson, Delta BTK
Alexander Hasselmalm, Timrå AIF

 

Norrbotten

Igor Krohin, Kebnekaise BTK
Niklas Rova, Kebnekaise BTK


Skåne (2010)

Erik Fahlén, Eslövs AI
Rickard Gartér, BTK Scania
Anders Karlsson, BTK Rekord
Jonas Nilsson, BTK Scania/Kågeröds BTK
Lennart Johansson, KFUM Kristianstad
Ronny Olsson, Blentarps SK
Curt Carlsson, BTK Rekord
Ronny Rasmusson, IFK Lund
Annika Orsvall, Malmö FF
Mats Persson, Gröstorps IF
Ronnie Svensson, Malmö


Småland (2010)

Anneli Holm, Långemåla
Stefan Gustavsson, BTK Clipper
Per-Erik Andersson, Böksholms IF
Lars Borg, Bergkvara BTK
Thomas Dahlström, Kalmar BTK
Jan Mårtensson, Tabergs SK
Kaj Eriksson, Storebro IF
Krister Edvardsson, Markaryds BTK
Håkan Ivarsson, Dänningelanda BTK
Fredrik Hallberg, Västerviks BTK


Stockholm (uppd 11/9 -07)

Anders Ylitalo, Tibble Kungsängen/VIK 47
Johan Klingborg, Segeltorps BTK
Mattias Drotz, Djurgårdens BTF
Erik Bergius, Spånga TBK
Peter Loso, Bele Barkarby IF
Alina Franck, Ängby SK
Malin Linderoth, Ängby SK
Sandra Rusk, Spårvägens BTK
Roger Johansson, Bele Barkarby IF
Stefan Anderman, Tyresö BTK
Niclas Andersson, Vallentuna BTK
Michael Pettersson, Tyresö BTK
Sigvard Läth, Rönninge SK BTK
Kia Sigge, Tyresö BTK
Anders Bergius, Spånga TBK
Mikael Frank, Ängby SK
Kenta Martinsson, Boo KFUM
Per Björklöf, Riddaren BTK
Stefan Gudjonsson, Ängby SK


Södermanland

Peter Giös, Södertälje BTK
Jan-Håkan Svensson, Vadsbro IF
Uppland (uppd 15/8 -07)

Uppland

Jörgen Svensson, Skyttorps IF
Julius Sandgren, Årsta BTK
Johan Kjörnsberg, Årsta BTK
Gunnar Haeggblom, Sunnersta AIF
Mårten Thorstensson, SK Iron
Ulf Pettersson, Stratos Enköpings BTK
Anders Hagfeldt,
Pierre Jansson, Stratos Enköpng BTK
Per Köhler,
Patrik Malmberg,
Christian Hallberg,


Värmland

Michael Haster, Skoghalls BTK
Christer Falkmar, Carlstads BTK
Peter Dahl, Kristinehamns BTF


Västerbotten (uppd 13/3 -07)

Jonas Brorsson, Sandåkerns SK
Hans Nordström, Sandåkerns SK
Titti Löfenius, Burträsk IF


Västergötland (2010)

Fredrik Törnvall, Mariedals IK
Johan Andersson, Mariedals IK
Johny Carlsson, Sandareds BTK
Bengt Stenqvist, Herrljunga BTK
Catrin Söderlund, Sjömarkens IF
Conny Axelsson, Horreds BTK
Stefan Ohlsson, Byttorps IF
Jan-Olof Sundh, Ulricehamns IF
Eva Åkesson, IFK Falköpings BTK
Astor Johansson, Trollhättans BTK
Magnus Söderlund, Sjömarkens IF
Roger Flygare, Mariestads BTK


Västmanland (2010)

Joakim Carlsson, Köpings BTK
Martin Abrahamsen, Köpings BTK
Lasse Ericsson, Västerås BTK


Ångermanland

Britt Marie Norman, Backe IF


Örebro Län (uppd 15/8-07)

Kent Karlsson, Storå BTK
Henric Örneland, BTK Safir
Michael Kempi, BTK Safir
Göte Svensson, BTK Safir


Östergötland (uppd 15/8 -07)

Daniel Ellerman, Västers BTK
Tommy Jakobsson, Fridtuna IF
Göte Karlsson, Linköping
Ralf Netterlid, Norrköping
Mikael Pöllänen, Linköping


Utland

Ola Einarsson, Hessen, Tyskland
Magnus Turegård, DT Howald, Luxemburg
Daniel Ståhlberg, MTV Hattorf, Tyskland
Jan Alexandersson, Australien


Steg 4, aktiva

 

Blekinge (uppd 4/7 -05)

Yvonne Rinkeholt

 

Bohuslän-Dal (uppd 13/3 -07)

Monica J Erlandsson, Varekils IF
Torbjörn Olsson, Svanesunds GIF

 

Dalarna
-

Gotland

-

 

Gästrikland

 -

Göteborg

Marcus Andersson, Mölndals BTK

Halland

Claes Börjesson, Varbergs BTK
Hans-Erik Johansson, Falkenbergs BTK

 

Hälsingland

Peter Blomquist, Söderhamns UIF 

 

Jämtland/Härjedalen

Martin Svensson, Häggenås SK

 

Medelpad

Pia Thoresson, Timrå

 

Norrbotten

Mats Lindmark, Kebnekaise BTK

 

Skåne (uppd 4 okt -10)
Murtadha Lafta, Staffanstorps BTK
Christian Björklund, Tomelilla AIS
Christina Thörnqvist
Petra Sörling

 

Småland

-

Stockholm (uppd 19 okt -06)

Thomas Johansson, Ängby SK
Peter Angebrant, Segeltorps BTK
Gunilla Lindström, Solna BTK
Anders Svensson, Spårvägens BTK
Inger Mann, Spånga TBK
Jan Lindstedt, Spånga TBK
Hans Kroon, Boo KFUM
Barbro Wiktorsson, Solna BTK
Ronnie Larsson, Rotebro BTK
Malin Linderoth, Ängby SK
Kjell-Åke Waldner


Södermanland

Mikael Ottosson, Nyköping

Uppland (2010)

Erik Nordlander, Sunnersta AIF


Värmland

-

Västerbotten (uppd 13/3-07)

Johan Magnusson, Skellefteå AIK BTF


Västergötland (2010)

Tommy Johansson, Skövde FK


Västmanland (2010)

Anders Långström, Västerås BTK


Ångermanland

-


Örebro Län

-


Östergötland

Tomas Stenberg, Norrköping


Utland

Jan Berner, Norges BTF

 

SBTF

Mats Hedin
Emanuel Christiansson
Sören Ahlén, RIG

Uppdaterad: 02 NOV 2017 10:07
Skribent: Emanuel Christiansson

PingisPlay

 

Liverapportering

Evenemang

Dataranking

Länkar

Webbshop



stiga

RIG
koping
Hello Sweden

 

Sports heart

SRB
sporrong

 

 Allt i transport

Framåt för fler i rörelse

Postadress:
Svenska Bordtennisförbundet
Köping Arena
731 85 Köping

Besöksadress:
Badvägen 4
731 85 Köping

Kontakt:
Tel: 08-562 78 120
E-post: This is a mailto link

Se all info