Hoppa till sidans innehåll

Lagledarförteckning 10-11


Lagledarförteckning 2010-2011
 
Division 4








LAG LAGLEDARE TELEFON SPELPLATS
















Hellvi SK A Lars Johansson 22 83 04 Stubbhaga IP

Hellvi Vivlings 517 0702-233897 Tisdagar kl 19.00

624 50 Lärbro


e-post: This is a mailto link









IF Hansa-Hoburg David Nilsson
Hansa-Hallen (B-Hall)

Viklau Sigsarve 9 0704-037666 Söndagar kl 16.00

622 38 Romakloster


e-post: This is a mailto link









Levide IF Jonas Hederstedt 48 09 56 Levide Bygdegård

Silte Bjärges 750 0704-181738 Tisdagar kl 19.30

623 43 Havdhem


e-post: This is a mailto link









Stenkumla BTK A Lars Oxenwaldt 24 97 96 Södervärn (B-Hall)

Västra Skräddargården 12 0702-132756 Onsdagar kl 19.00

621 53 Visby


e-post: This is a mailto link

 

Division 5








LAG LAGLEDARE TELEFON SPELPLATS












Fole IF Håkan Olsson 3 60 52 Fole Gymnastiksal

Fole Stora Ryftes 931 0703-667901 Onsdagar kl 19.00

621 75 Visby


e-post: This is a mailto link









Klintehamns IK Håkan Andersson 24 20 16 Klintehallen (B-Hall)

Sanda Runne 185 0731-586107 Söndagar kl 18.30

623 79 Klintehamn


e-post: This is a mailto link









Stenkumla BTK B Thomas Mellin
Södervärn (B-Hall)

Betesgatan 11 0707-999943 Onsdagar kl 19.00

621 54 Visby


e-post: This is a mailto link









Stenkumla BTK C Leif Karlsson 5 03 16 Roma Gymnastiksal

Mellangatan 9
Måndagar kl 19.00

622 54 Romakloster


e-post: This is a mailto link









VIF Gute BTK B Sten Pettersson 21 88 73 St: Hansskola

Mästergatan 2 0736-798243 Tisdagar kl 19.00

621 39 Visby


e-post: This is a mailto link









Väskinde AIS Reine Sjöstedt
Väskinde Gymnastiksal

Väskinde Starrvägen 66 0707-684516 Torsdagar kl 19.30

622 75 Visby


e-post: This is a mailto link

Ungdomsserierna 2010 - 2011








Förening
Lagledare Telefon








Fole IF U 16 Göran Östman 3 61 84


Fole Sten-Tollby 152 0736-924049


621 75 Visby


epost: This is a mailto link








Klintehamn IK U 12 lag 1 Marie Johansson


Sanda Gervalds 127 0736-008229


623 79 Klintehamn


e-post: This is a mailto link








Levide IF U 14 lag 1 Kaj Österberg 48 32 59


Burs Häffride 760 0739-679430


623 49 Stånga


e-post: This is a mailto link





U 14 lag 2 Pia Hederstedt 48 80 41


Lojsta Rovide 425 0737-075740


623 59 Hemse


e-post: This is a mailto link








Stenkumla BTK U 16 lag 1 Kerstin Wessman 26 20 45


Stenkumla Smissarvehage 809


621 95 Visby


e-post: This is a mailto link





U 16 lag 2 Bo Fagerström


Träkumla Tjängdarve 143 0708-678425


621 94 Visby


e-post: This is a mailto link





U 14 Terje Johansson 5 02 01


Parkgatan 9


622 54 Romakloster


e-post: This is a mailto link





U12 Per Ahlén


Fältgatan 23 0702-312780


621 38 Visby


epost: This is a mailto link























-2-
Ungdomsserierna 2010 - 2011








Förening
Lagledare Telefon








VIF Gute BTK U16 Staffan Lyttkens 21 83 06


Vallersgatan 10 0705-886663


621 43 Visby


e-post: This is a mailto link





U 14 Stefan Molin 21 39 40


Backgatan 5 0705-221313


621 55 Visby


e-post: This is a mailto link





U12 lag 1 Sten Pettersson 21 88 73


Mästergatan 2 0736-798243


621 39 Visby


e-post: This is a mailto link





U 12 lag 2 Egon Schwartz 24 81 70


Martallsgatan 163 0702-090117


621 44 Visby


e-post: This is a mailto link








Väskinde AIS U 14 Göran Olsson 27 28 75


Gjellungs Väskinde 494 0703-139239


622 75 Visby


e-post: This is a mailto link





U12 lag 1 Bosse Stenström 27 32 01


Lummelunda Kanalen 410


621 71 Visby


e-post: This is a mailto link





U 12 lag 2 Göran Olsson 27 28 75


Gjellungs Väskinde 494 0703-139239


622 75 Visby


e-post: This is a mailto link
Uppdaterad: 25 NOV 2010 09:56 Skribent: David Nilsson

Postadress:
Gotlands Bordtennisförbund
C/o Henrik Nolmark, Vårdklockegatan 13
621 57 Visby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info